Manager ds.sprzedaży i marketingu

Eckert AS Sp. z o.o.

  Pawicka 4C, Legnica
  ważna jeszcze 25 dni
  umowa o pracę
  pełny etat
  menedżer
  praca stacjonarna

Zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju firmy w kraju i na rynkach zagranicznych
  • współudział w opracowywaniu strategii rynkowej przedsiębiorstwa w kraju i za granicą
  • inicjatywa, opracowywanie i wdrażanie projektów usprawniających funkcjonowanie podległych działów
  • analiza rynku oraz trendów w branży, rekomendacja zmian w obszarze sprzedaży i marketingu
  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych oraz marketingowych
  • zwiększenie efektywności poprzez wprowadzanie odpowiednich systemów zarządzania
  • nadzór nad pracą podległych działów i personelu
  • motywowanie i wspieranie podległych zespołów w realizacji założonych celów
  • współpraca z firmami outsourcingowymi, partnerami, dealerami
  • ustalanie budżetu, planu sprzedaży
  • sporządzanie raportów, zestawień i analiz

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe: preferowany kierunek ekonomia, handel międzynarodowy, zarządzanie itp.
  • wymagane kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • praca zorientowana na klienta i osiąganie założonych celów biznesowych
  • doskonała znajomość prowadzenia negocjacji handlowych
  • doświadczenie w pracy z dealerami w kraju i zagranicą
  • praktyczna znajomość ustalania budżetów sprzedażowych i marketingowych
  • znajomość rynku sprzedaży, technik marketingowych oraz sprzedażowych
  • kilkuletnie doświadczenie i umiejętność zarządzania zespołem
  • umiejętność myślenia strategicznego
  • prawo jazdy kat. B
  • warunek konieczny: biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie niezbędna do codziennej komunikacji
  • biegła obsługa programów z pakietu Office
  • terminowość, samodzielność, kreatywność, determinacja w działaniu
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej

Mile widziane:

Oferujemy:

  •   ekscytującą i pełną wyzwań pracę w innowacyjnej i rozwijającej się firmie
  •   atrakcyjne wynagrodzenie ze zmiennymi składnikami adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  •   udział w projektach innowacyjnych oraz dostęp do nowoczesnych technologii
  •   środowisko pracy oparte na profesjonalizmie, innowacyjności i wysokim standardzie obsługi klienta
  •   duży poziom samodzielność w działaniu, możliwość wpływu, współtworzenia i inicjowania rozwiązań w rozwojowej firmie
  •   niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop
  •   dofinansowanie zajęć sportowych
  •   prywatna opieka medyczna
  •   dofinansowanie szkoleń i kursów
  •   ubezpieczenie na życie
  •   spotkania integracyjne
  •   program rekomendacji pracowników
  •   dodatkowy urlop
  •   bony towarowe
  •   dofinansowanie do posiłków pracowniczych
  •   świętowanie: ślub pracownika
  •   świętowanie: narodziny dziecka
  •   świętowanie: przejście na emeryturę
  •   nagrody jubileuszowe
  •   program wnioski racjonalizatorskie
  •   kontakt z nowymi technologiami
  •   uczestnictwo w ciekawych projektach
  •   bony świąteczne
  •   spotkania wigilijne

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ECKERT Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pawickiej 4c, 59-220 Legnica (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ECKERT Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pawicka 4c, 59-220 Legnica, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem privacy@eckert.com.pl

Dokumenty w języku polskim: CV prosimy kierować na adres: rekrutacja@eckert.com.pl lub korespondencyjnie: ECKERT AS Sp. z o.o., ul. Pawicka 4c, 59-220 Legnica

Kontakt w sprawie pracy

Dane kontaktowe
* Pole wymagane
Wysyłając formularz potwierdzasz, że zapoznałeś i zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych zgodnie z RODO oraz Informacje o ochronie danych osobowych
Ładowanie...
Chcesz wiedzieć więcej?