Operator maszyn CNC

Miejce pracy: Legnica / Województwo: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • samodzielna obsługa wycinarki CNC;
  • przygotowanie maszyny do cięcia;
  • kontrola wykonanych elementów;
  • przygotowanie materiałów do cięcia;

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy;
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne;
  • dbałość o terminową realizację zleceń;
  • umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • posługiwanie się narzędziami ślusarskimi;

Mile widziane:

  • uprawnienia na wózek widłowy i suwnice;

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie z długoletnią tradycją;
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • wynagrodzenie zasadnicze i premię miesięczną;
  • atrakcyjne wynagrodzenie wzrastające wraz ze wzrostem kompetencji;
  • pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do karty Multisport i inne benefity pozapłacowe;
  • przyjazne otoczenie miejsca pracy, pełne zieleni, z dala od zgiełku miasta;

Dokumenty w języku polskim: CV i list motywacyjny zawierający klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego i przyszłych procesów rekrutacji w firmie ECKERT AS Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

proszę kierować na adres: rekrutacja@eckert.com.pl

lub korespondencyjnie: ECKERT AS Sp. z o.o., ul. Pawicka 4c, 59-220 Legnica