Serwisant mobilny maszyn CNC

Miejce pracy: Legnica / Województwo: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • naprawa maszyn CNC i urządzeń peryferyjnych;
  • montaż nowych maszyn CNC;
  • prowadzenie wsparcia technicznego oraz szkoleń operatorów;

Wymagania:

  • poszukujemy pracowników doświadczonych na podobnych stanowiskach jak i absolwentów szkół;
  • wykształcenie techniczne (min. zawodowe);
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • wiedza z zakresu podstawowej mechaniki i elektryki;
  • uprawnienia elektryczne E1;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie z długoletnią tradycją;
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • wynagrodzenie zasadnicze i premię kwartalna;
  • atrakcyjne wynagrodzenie wzrastające wraz ze wzrostem kompetencji;
  • szkolenia krajowe i zagraniczne;
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód;
  • pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do karty Multisport i inne benefity pozapłacowe;
  • przyjazne otoczenie miejsca pracy, pełne zieleni, z dala od zgiełku miasta;

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ECKERT Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pawickiej 4c, 59-220 Legnica (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ECKERT Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pawicka 4c, 59-220 Legnica, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem privacy@eckert.com.pl

Dokumenty w języku polskim: CV i list motywacyjny prosimy kierować na adres: rekrutacja@eckert.com.pl lub korespondencyjnie: ECKERT AS Sp. z o.o., ul. Pawicka 4c, 59-220 Legnica