Opal WaterJet Combo
Opal WaterJet Combo
Opal WaterJet
Opal WaterJet
Onyx
Onyx
Szafir
Szafir
Chrom
Chrom
Jantar
Jantar
Agat
Agat
Rubin HD
Rubin HD
Rubin ECO
Rubin ECO
Diament Fiber Laser 2
Diament Fiber Laser 2

Największa światowa wystawa z zakresu obróbki metalu

28.09.2018

Już w najbliższym miesiącu, w dniach 23-26 października 2018 odbędą się największe na świecie targi z zakresu obróbki metalu - EuroBlech. Wystawa organizowana jest w cyklu dwuletnim. Z tej okazji w Hanowerze swoje produkty zaprezentuje około 1550 wystawców z 40 krajów świata. Będzie to doskonała szansa na poznanie oferty wszystkich najważniejszych producentów z branży metalowej, którzy dodatkowo zgromadzeni będą w jednym miejscu.

Na wystawie EuroBlech obowiązkowo zaprezentuje się również firma Eckert. Odwiedzający stoisko Eckert będą mieli okazję podziwiać aż 3 maszyny do cięcia CNC. Dwie z nich są już doskonale znane na europejskim rynku przecinarek:

 • plazmowo-tlenowa przecinarka CNC ONYX, której najważniejszą zaletą jest inteligentna głowica plazmowa Vortex 3D FL, pozwalająca na precyzyjne ukosowanie i fazowanie blach, podczas jednego procesu cięcia. Kąt obrotu +/- 540° oraz kąt wychyłu głowicy +/- 47°, czyni z niej uniwersalne narzędzie do cięcia w trzech wymiarach, wraz z przygotowaniem faz spawalniczych na Y, V i K. Głowica Vortex 3D FL została wyposażona w czujniki: antykolizyjny, electrical/mechanical touch oraz czujnik wysokości, a także technologie: Contour Cut®, Contour Cut Speed®, Diameter Pro®, True Hole® i True Bevel®.

 • opatentowana, najszybsza na świecie maszyna typu waterjet do cięcia plazmą i wodą w ramach jednego elementu OPAL WATERJET COMBO. Takie połączenie pozwala na obniżenie kosztów produkcji nawet o 70% w porównaniu do innych maszyn typu WaterJet. Niewątpliwą zaletą maszyny jest możliwość instalacji głowicy wodnej PRO-X 3D, która zapewnia efektywną obróbkę wodną, gwarantując uzyskanie maksymalnej precyzji w przestrzeni trójwymiarowej. Możliwość cięcia pod kątem +/- 60o oraz kompensacja stożka zapewniają wysoką dokładność, a także praktycznie zerowy skos krawędzi cięcia. Przecinarka posiada możliwość cięcia wyłącznie wodą lub wodą z użyciem ścierniwa.

Trzecia z prezentowanych maszyn to najnowszy model marki Eckert. Jest nim plazmowo-tlenowa przecinarka CNC CHROM. Jest to premierowa wystawa tego modelu. Chrom to urządzenie nowej generacji, które jako jedno z niewielu dostępnych na rynku spełnia najnowsze dyrektywy, w tym jest zgodna z normą PN-EN 17916 “Bezpieczeństwo maszyn do cięcia termicznego”. Zastosowanie nowoczesnych napędów sprawiło, że maszyna nabrała niespotykanej dotąd dynamiki cięcia. Zmodyfikowanie i usztywnienie konstrukcji pozwoliło natomiast na osiągnięcie najwyższych standardów bezpieczeństwa pracy, a także eliminację drgań.

Jako producent, który deklaruje gotowość wszystkich produktów do Przemysłu 4.0, pokażemy nasze innowacyjne rozwiązanie, które pozwala w pełni monitorować proces pracy maszyny oraz integrować ją z innymi urządzeniami z parku maszynowego klienta. Dzięki niemu możliwe jest bieżące kontrolowanie stanu maszyny, a także zużycie części eksploatacyjnych. Uzyskiwane w ten sposób dane mogą posłużyć jako narzędzie do udoskonalania procesu produkcyjnego.

Do zobaczenia w Hanowerze! Hala 13, stoisko E28.


 • stom_kielce_logo.jpg

  Kielce, Polska
  19-21.10.2021

 • itm-2015-logo.jpg

  Poznań, Polska
  31.08-3.09.2021

 • blechexpo.jpg

  Stuttgart, Niemcy
  26.10-29.10.2021

 • euroblech_logo_2014.png

  Hanower, Niemcy
  25.10-28.10.2022

 • PWG.png

  Produkt ConnECKt 4.0 wyróżniony na Polskiej Wystawie Gospodarczej przez Prezydenta RP

 • gryf_-_nominacja.png

  Nagroda Dolnośląskiego Gryfa w kategorii “Dolnośląski Produkt Roku” za produkt ConnECKt 4.0

 • forbes.png

  Wyróżnienie w rankingu mięsięcznika Forbes forum firm rodzinnych 2019

 • not.png

  Nagroda wicemistrza Techniki Zagłębia Miedziowego, za system ConnECKt 4.0

 • itm.png

  Kapituła Konkursowa targów nagrodziła złotym medalem system ConnECKt 4.0

 • gryf-a.png

  Nagroda Dolnośląskiego Gryfa w kategorii “Sukcesja z sukcesem”

 • zloty-medal-itm-2014.jpg

  Kapituła Konkursowa targów nagrodziła złotym medalem przecinarkę CNC Onyx

 • Gazela_Biznesu.png

  Gazel Biznesu włączyła markę ECKERT do grona najdynamiczniej rozwijających się firm

 • zloty-medal-itm-2014.jpg

  Kapituła Konkursowa targów nagrodziła główną nagrodą Diament Fiber Laser z PCS

 • zloty-medal-itm-2e719a5797f2024429516d65e5d53fba1.jpg

  Kapituła Konkursowa targów nagrodziła główną nagrodą Diament Fiber Laser z PCS

 • acantus.jpg

  Nagroda Acanthus Aureus, za najlepsze stoisko, sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy

 • zloty-medal-itm-2e719a5797f2024429516d65e5d53fba1.jpg

  Kapituła Konkursowa targów nagrodziła główną nagrodą Diament Fiber Laser z PCS