Osprzęt dodatkowy

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI DLA LEPSZEJ EFEKTYWNOŚCI

Skorzystaj z naszej bogatej oferty wyposażenia dodatkowego i wyzwól zawrotny potencjał swojej maszyny


Dostrzegając dynamiczny rozwój rynku i technologii oraz indywidualne wymagania naszych klientów, wprowadziliśmy do naszego portfolio bogatą ofertę osprzętu dodatkowego. W zależności od potrzeb i pożądanych efektów istnieje możliwość rozszerzenia funkcjonalności maszyny do cięcia oraz podrasowania jej wydajności. Do każdego rodzaju przecinarki został zaprojektowany pakiet dodatkowych narzędzi służących do spotęgowania jej możliwości takich jak stoły do cięcia, systemy odciągowe, oprogramowanie CAD/CAM, narzędzia do obróbki arkuszy, tub i profili czy rozwiązania odzwierciedlające ideę Przemysłu 4.0.


Poszerzenie funkcjonalności maszyny do cięcia skutkuje szeregiem zalet. Przede wszystkim pozwala na elastyczne dopasowanie usług do prężnie zmieniających się warunków na rynku. Pełna automatyzacja procesu redukuje dodatkowe koszty oraz czas procesów produkcyjnych. To z kolei umożliwia generowanie dodatkowych zysków oraz zwiększenie rentowności firmy.


Dzięki modularnej konstrukcji stosowanej w części naszych maszyn do cięcia CNC, klient może wzbogacić jej funkcjonalność w dowolnym czasie, na przykład po wstępnym zbadaniu zapotrzebowania na konkretne usługi.

Głowica Vortex 3D FL podczas cięcia
Metoda cięcia plazmowego jest jedną z najczęściej wybieranych przez klientów technologii ze względu na wiele zalet, które ją wyróżniają. Charakteryzuje się wyjątkową prędkością działania oraz możliwością obróbki szerokiego zakresu grubości materiałów. Od czasu jej wynalezienia wielokrotnie podlegała zmianom oraz udoskonaleniom. Prace nad rozwojem i ulepszeniem jakości cięcia plazmowego poskutkowały stworzeniem wielu wariantów osprzętu dodatkowego, który podrasowuje jej wydajność.

Portfolio osprzętu dodatkowego oferowanego przez firmę Eckert sięga setek elementów. Najistotniejszymi elementami, w które wyposażane są nasze przecinarki to precyzyjne głowice plazmowe do cięcia 2D oraz 3D, które umożliwiają pełne wykorzystanie potencjału palników plazmowych. Nie tylko przy obróbce blachy, ale także przy cięciu rur i profili. Zapewniamy cały niezbędny sprzęt, począwszy od specjalnych modułów oprogramowania do przygotowywania rur i profili CAD/CAM, a także niezbędny sprzęt do załadunku i pozycjonowania stanowią integralną część naszej oferty w połączeniu z obróbką blachy. Dla wszystkich możliwych konfiguracji maszyn zapewniamy naszym klientom optymalne rozwiązanie stołu do cięcia i zapewniamy indywidualne bezpieczeństwo w miejscu pracy.


Suport trójpalnikowy do fazowania wzdłużnego z możliwością zmiennego rozstawu i kąta

Technologia cięcia tlenem jest najczęściej stosowana do cięcia materiałów o większej grubości. Pomimo wąskiego zakresu obrabianych materiałów opracowaliśmy wiele elementów dodatkowego wyposażenia, które poprawiają działanie i funkcjonalność maszyn do cięcia CNC wyposażonych w głowice tlenowe. Eckert oferuje setki różnych narzędzi do najlepszej konfiguracji maszyn CNC do cięcia. Przede wszystkim zaprojektowano specjalne suporty tlenowe, które są niezawodnymi narzędziami gwarantującymi najwyższą możliwą jakość cięcia. Są wyposażone w wiele przydatnych funkcji, które poprawiają efekty ich pracy. Obejmują one wykrywanie wysokości, automatyczny układ zapłonowy, możliwość ustawienia kąta cięcia i wiele innych.

Integralną część naszej oferty stanowią specjalnie stoły do cięcia dostosowane do pracy z  dużymi obciążeniami i wysokimi temperaturami w procesach cięcia multigłowicowego, sprzęt filtrujący, oprogramowanie CAD/CAM oraz sprzęt gwarantujący bezpieczeństwo pracy.

Suport Pro-X 3D z głowicą uchylną - kąt regulacji +- 60°

Technologia hydroabrazywna zdominowała świat maszyn do cięcia CNC w ułamku sekundy. Pionierskim rozwiązaniem zastosowanym w  tego typu urządzeniach jest niewątpliwie głowica wodna Pro-X 3D, która gwarantuje wydajną obróbkę strumieniem wody. Pozwala na osiągnięcie najlepszej możliwej jakości cięcia w przestrzeni trójwymiarowej dzięki 5-cio osiowej konstrukcji! Cięcie pod kątem +- 60º oraz kompensacja stożka to fundamenty, dzięki którym jest osiągana nieskazitelna precyzja cięcia oraz niemalże zerowy ukos krawędzi!

Możliwość cięcia wielogłowicowego w procesach 2D i 3D, szeroka gama pomp wysokociśnieniowych oraz specjalne oprogramowanie CAD/CAM do cięcia strumieniem wody w połączeniu z bezpieczeństwem w miejscu pracy są integralną częścią naszej oferty.

W zależności od ciętego materiału z naszej oferty dobierany jest stół, który dostosowany jest do indywidualnych wymagań klienta, dzięki któremu możliwe jest osiągnięcie jak najlepszej jakości cięcia przy maksymalnym zminimalizowaniu potencjalnych rys.
Oprócz niezbędnych narzędzi do cięcia strumieniem wody nasze dodatkowe wyposażenie obejmuje cały rangę, od wody i ścierniwa aż do ekologicznej filtracji i recyklingu.

ul. Pawicka 4c
59-220 Legnica
dolnośląskie, Polska

mail: Show email
tel: +48 76 852 20 17

tel: 76 819 70 78
email: Show email

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe
Informacje
Wysyłając formularz potwierdzasz, że zapoznałeś i zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych zgodnie z RODO oraz Informacje o ochronie danych osobowych