Wyjątkowe rozwiązania

Wyjątkowe rozwiązania

Rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb 

Niestandardowa obudowa maszyny Opal Waterjet Combo u jednego z naszych klientów

Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego podejmujemy się również realizacji zleceń niestandardowych. Jeżeli Twoje wymagania odbiegają od klasycznych rozwiązań, konstrukcja maszyny do cięcia CNC zostanie dopasowana do Twoich oczekiwań, potrzeb, a także posadowienia w Twojej hali przemysłowej. Przekonało się już o tym wielu spośród naszych klientów. W naszym portfolio specjalnych zleceń znajdują się między innymi rozwiązania dostosowane do ograniczonego miejsca czy niskich pomieszczeń w zakładzie przemysłowym, maszyny z wieloma głowicami do cięcia dla produkcji seryjnej czy systemy bezpieczeństwa zaadaptowane specjalnie do Twoich wymagań.

Skontaktuj się z nami i zaprojektujmy wspólnie Twoją wymarzoną maszynę do cięcia CNC.

Wdrożenie nowej maszyny do starszych i już istniejących komponentów poprzedniego urządzenia u klienta zagranicznego

Zakup nowej maszyny do cięcia CNC wiąże się niejednokrotnie z potężną inwestycją i kosztami dla firmy. Aby uniknąć dodatkowych wydatków, proponujemy naszym klientom rozwiązanie w postaci przebudowy maszyny, która obecnie pracuje w ich zakładzie przemysłowym. Nie ograniczamy się jedynie do przecinarek wyprodukowanych przez naszą firmę, poddajemy modyfikacji również urządzenia wyprodukowane przez inne firmy.

Jak to działa?

Przebudowujemy używaną maszynę poprzez dodanie nowych lub wymianę starych elementów, które usprawnią jej pracę i przedłużą żywotność. Jeden z naszych klientów chciał wykorzystać posiadany stół i jezdnię. Dlatego nasi konstruktorzy dostosowali pozostałe elementy przecinarki do istniejącego już posadowienia i obszaru roboczego, tak aby wspólnie stworzyły sprawną całość. Nowe źródło plazmowe, oprogramowanie CAD/CAM oraz zaawansowane technolognicznie głowice to części, dzięki którym klient cieszy się nienaganną precyzją cięcia.

Jest to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu można uniknąć sporych kosztów.

ul. Pawicka 4c
59-220 Legnica
dolnośląskie, Polska

mail: Show email
tel: +48 76 852 20 17

tel: 76 819 70 78
email: Show email

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe
Informacje
Wysyłając formularz potwierdzasz, że zapoznałeś i zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych zgodnie z RODO oraz Informacje o ochronie danych osobowych