Szkolenia

ZAINWESTUJ W UMIEJĘTNOŚCI, POSZERZ SWOJE MOŻLIWOŚCI

Skorzystaj z naszej zróżnicowanej oferty szkoleń, które pozwolą Ci rozwinąć kwalifikacje

Intensywne przemiany zachodzące we współczesnym świecie skutkują dynamicznym rozwojem innowacyjnych technologii oraz zmianami w środowisku gospodarczym. Przekłada się to na potrzebę nieustannego udoskonalania, ale i zdobywania nowych umiejętności przez pracowników. Wielu pracodawców uświadomiło sobie potęgę oraz możliwości, które są związane z rozwojem zatrudnionych przez nich osób. Szkolenia to doskonały fundament do przeprowadzania istotnych działań w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Inwestycja w rozwój pracownika, jego umiejętności i kluczowych kompetencji stanowi solidny wkład w progres firmy. Wynikają z tego wielorakie korzyści. Przede wszystkim, podnosi to profesjonalizm, jakość i tym samym wydajność kadry pracowniczej. Jedynie odpowiednio przeszkolony pracownik może stawić czoła obowiązkom oraz wymaganiom, które związane są z jego stanowiskiem pracy. W znacznym stopniu jest w stanie zredukować ilość popełnianych błędów. Świadomość swoich kompetencji oraz umiejętne wykorzystanie narzędzi pracy pozwala na sprawną i efektywną pracę oraz rozwój w zakresie samodzielnej pracy. To z kolei odciąża pracodawcę, który nie musi nieustannie kontrolować działań pracownika, który odpowiednio przeszkolony, stanowi wkład w potencjał firmy.

Firma Eckert prowadzi profesjonalne szkolenia z zakresu technologii cięcia, konserwacji maszyn, optymalizacji procesów i planowania produkcji. Zdając sobie sprawę z tego, jak wiele wyzwań stawia nasza branża, chcemy mieć pewność, że współpracujący z nami użytkownicy będą w stanie w pełni wykorzystać potencjał naszych maszyn i usług CNC.

W związku z tym szkolimy:

 • nowych operatorów maszyn,
 • operatorów, którzy są zainteresowani rozwinięciem bądź odświeżeniem umiejętności,
 • pracowników utrzymania ruchu,
 • technologów.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu zorganizowania indywidualnego szkolenia w naszych salach szkoleniowych, zdalnie lub w twoim obiekcie.

Firma Eckert jako jeden z nielicznych producentów przecinarek CNC, posiada w portfolio urządzenia tnące we wszystkich czterech istniejących technologiach. W naszym portfolio znajdują się zaawansowane technologicznie maszyny CNC do cięcia plazmą, tlenem, wodą oraz laserem. Aby umożliwić użytkownikom naszych wycinarek wykorzystanie pełnego potencjału, który w nich drzemie, przeprowadzamy kompleksowe szkolenia dedykowane operatorom oraz technologom.

Szkolenie z obsługi przecinarki plazmowej Eckert Onyx

Praca na stanowisku operatora maszyny do cięcia CNC to bardzo odpowiedzialne i wymagające stanowisko. Panele sterowania Eckert są bardzo funkcjonalne i intuicyjne w obsłudze, co pozwala użytkownikowi zmaksymalizować potencjał maszyny. Są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Aby jednak osiągnąć najlepsze możliwe i maksymalne wyniki przy najwyższej wydajności, konieczne jest opanowanie umiejętności związanych z prawidłowym działaniem oprogramowania i maszyny. Gwarantuje komfort i bezpieczeństwo użytkownika, który dzięki efektywnemu wykorzystaniu tych dwóch narzędzi będzie wiedział, jak z nimi pracować.
Organizujemy specjalne szkolenia dla technologów prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Kursy obejmują wykorzystanie pakietu oprogramowania CAD/CAM dla klientów, dzięki czemu możliwe jest zarządzanie procesem cięcia w celu maksymalizacji jego wyników dla naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu zorganizowania indywidualnego szkolenia w naszych salach szkoleniowych, zdalnie lub w obiektach.

Odpowiadając na potrzeby i wymagania naszych klientów, które rosną wraz z dynamicznym rozwojem technologii, proponujemy kompleksowe szkolenia z optymalizacji procesów. Wykwalifikowana kadra instruktorów wprowadza użytkowników naszych maszyn CNC w świat zaawansowanej obsługi, dzięki której mogą w jeszcze większym stopniu wykorzystać potencjał posiadanej przez nich maszyny. Celem oferowanego przez nas kursu jest osiągnięcie jak najwyższego poziomu produktywności, przy maksymalnym udoskonaleniu organizacji i procesu produkcyjnego.

Udział w takim szkoleniu gwarantuje szereg korzyści:

 • wprowadzenie użytkownika na wyższy poziom obsługi maszyny,
 • możliwość opracowania oraz wdrożenia własnej technologii,
 • zwiększenie produktywności zakładu przemysłowego,
 • modernizacja procesów,
 • niwelacja błędów oraz ewentualnych usterek.

Prawidłowe zarządzanie procesem produkcji jest kluczem do udoskonalenia i poprawy efektywności działań przedsiębiorstwa. Odpowiednio zaplanowany harmonogram produkcji skutkuje wieloma korzyściami dla firmy. Przede wszystkim gwarantuje pełną optymalizację oraz zmaksymalizowanie wydajności.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów, firma Eckert przeprowadza szkolenia z obsługi programu Lantek Manager, który służy do efektywnej kontroli wszystkich procesów produkcyjnych. System jest dedykowany użytkownikom, którzy są ukierunkowani na skorzystanie z konkretnego rozwiązania, które wesprze właściwe funkcjonowanie oparte na współpracy z oprogramowaniem CAD/CAM, który pozwala na sprawdzenie statusu procesu w dowolnym momencie.

Wykorzystanie potencjału tego zaawansowanego technologicznie narzędzia wynika szereg możliwości:

 • monitoring procesu produkcyjnego,
 • optymalizacja czasów i kosztów,
 • zarządzanie warsztatem,
 • analiza i historia produktów.

ul. Pawicka 4c
59-220 Legnica
dolnośląskie, Polska

mail: Show email
tel: +48 76 852 20 17

tel: 76 819 70 78
email: Show email

 

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe
Informacje
Wysyłając formularz potwierdzasz, że zapoznałeś i zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych zgodnie z RODO oraz Informacje o ochronie danych osobowych