Systemy wentylacji

SKUTECZNIE ELIMINUJ ZANIECZYSZCZENIA

Połącz przyjemne z pożytecznym: pracuj w zdrowej atmosferze, oszczędzając energię cieplną


W trosce o zdrowie oraz bezpieczeństwo użytkowników maszyn do cięcia CNC, firma Eckert opracowała nowoczesne systemy wentylacji, których zadaniem jest wydajna niwelacja oraz filtracja szkodliwych oparów. Z zastosowania takiej formy oczyszczania wynika szereg korzyści. Przede wszystkim, jest to metoda pozwalająca na wzrost energooszczędności obiektu, dzięki systemowi lato/zima. Skutkuje to ogromnymi oszczędnościami energii cieplnej. Firma Eckert oferuje dwa systemy filtracji: wentylację oraz filtrowentylację. W zależności od potrzeb, klient ma możliwość wyboru opcji, która będzie lepiej dostosowana do warunków panujących na jego hali produkcyjnej.

Pierwszą propozycją oferowaną przez firmę Eckert jest system innowacyjnych filtrowentylatorów PFC, które zostały opracowane zgodnie z najnowszymi zaleceniami oraz spełniają wszystkie wymagane europejskie standardy i normy bezpieczeństwa.


Instalacja filtrowentylatora PFC w przedsiębiorstwie produkcyjnym

Jednostki filtrujące PFC są zbudowane z kilku elementów, które się doskonale uzupełniają:

•    wkład filtrujący,
•    moduł samoczyszczący,
•    pojemnik na pyły i zanieczyszczenia,
•    obudowa redukująca hałas,
•    system lato/zima.

Firma Eckert oferuje szeroką gamę urządzeń, które dostosowane są do pracy w małych halach produkcyjnych oraz dużych obiektach przemysłowych.

Wentylator do odciągania dymów i spalin powstających podczas procesów cięcia
Wentylatory to system dedykowany do efektywnej redukcji wszelkich zanieczyszczeń oraz oparów generowanych podczas procesu cięcia. Służą one do odprowadzania dymów i spalin wprost ze stołu sekcyjnego na zewnątrz. W zależności od potrzeb oraz indywidualnych wymagań klienta, system wentylacji może być zainstalowany wewnątrz lub na zewnątrz hali produkcyjnej. Firma Eckert posiada w swoim portfolio modele dostosowane do pracy w małych zakładach oraz dużych fabrykach przemysłowych.

ul. Pawicka 4c
59-220 Legnica
dolnośląskie, Polska

mail: Show email
tel: +48 76 852 20 17

tel: 76 819 70 78
email: Show email

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe
Informacje
Wysyłając formularz potwierdzasz, że zapoznałeś i zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych zgodnie z RODO oraz Informacje o ochronie danych osobowych