Modernizacje

Nowoczesne rozwiązania bez nadmiernego inwestowania

Wykorzystaj możliwość dostosowania swojej maszyny do najnowszych technologii

Zakup maszyny do cięcia CNC wiąże się ze sporym wydatkiem dla firmy. Wybór urządzenia precyzyjnie dobranego do wymagań klienta sprawi, że będzie ono służyło wiele lat, zachowując pełną sprawność. Dynamiczny rozwój techniki oraz technologii sprawia, że warto co jakiś czas poddać przecinarkę modernizacji, dzięki której zwiększymy zarówno jej żywotność jak i zasięg możliwości. Proces ten polega na kompleksowym przeglądzie stanu technicznego maszyny, unowocześnieniu wybranych elementów i ewentualnym rozszerzeniu jej funkcjonalności. Zabiegi te mają na celu dostosowanie urządzenia do najnowszych standardów bez konieczności inwestowania w nową przecinarkę.

Korzyści wynikające z modernizacji maszyny:

  • unowocześnienie elementów,
  • zwiększenie żywotności maszyny,
  • możliwość poszerzenia zakresu obrabianych materiałów,
  • możliwość zwiększenia zasięgu działań maszyny,
  • możliwość rozbudowania według indywidualnych potrzeb.

Zabiegi modernizacyjne są przeprowadzane przez naszą doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę serwisantów, którzy dysponują sprzętem najwyższej jakości. Gwarantujemy najlepszą jakość usług.

W odpowiedzi na dynamiczne zmiany zachodzące w sektorze przemysłowym, wprowadziliśmy do naszej oferty innowacyjne oprogramowanie ConnECKt 4.0, które pozwala na monitorowanie parametrów pracy maszyny dzięki zdalnemu połączeniu. Jego działanie opiera się na wyświetlaniu aktualnego statusu maszyny, który obejmuje dane takie jak sprawność, efektywność, czas pracy i przestojów, zużycie części eksploatacyjnych czy nadchodzących terminów konserwacji. Specjalnie opracowany dodatek Retrofit 4.0 pozwala na implementację systemu również w starszych maszynach do cięcia wyprodukowanych przez firmę Eckert.

Z Eckert Conneckt 4.0 możesz obserwować pracę maszyny z każdego miejsca na świecie w dowolnym czasie.

ul. Pawicka 4c
59-220 Legnica
dolnośląskie, Polska

mail: eckert (at) eckert (dot) com (dot) pl
tel: +48 76 852 20 17
tel: +48 66 077 11 05

tel: 76 819 70 78
email: handlowy (at) eckert (dot) com (dot) pl

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe
Informacje
Wysyłając formularz potwierdzasz, że zapoznałeś i zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych zgodnie z RODO oraz Informacje o ochronie danych osobowych